Ã–VRIGT / Diverse / Grafiskt blad 15935005

nr 1593 5005

Anna Mizak

(f. 1939), Sverige

Grafiskt blad, "Stå". Signerad, numrerad 58/100, bildmått: 23x18cm, yttermått inklusive ram: 36x30cm

Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.

Utrop:

500 kr

måndag 29 januari 2024
kl 18:06:01

Anna Mizak

Läs mer om Anna Mizak